







Men's Embroidered Logo Short Sleeve Shirt White Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Very light mark to the front of the item. |
| SKU | 349986 |
$168.97
Original: $482.78
-65%Men's Embroidered Logo Short Sleeve Shirt White Size M—
$482.78
$168.97Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Very light mark to the front of the item. |
| SKU | 349986 |























