







Men's Embroidered Logo Sweatshirt Black Size M
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 335796 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Men's Embroidered Logo Sweatshirt Black Size M—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 335796 |























