





Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size L
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 333580 |
$217.59
Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size L—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 333580 |























