







Men's Embroidered Logo T-Shirt Orange Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354197 |
$210.79
Men's Embroidered Logo T-Shirt Orange Size M—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Orange |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 354197 |























