







Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size XL
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76.5cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 314534 |
$68.00
Men's Embroidered Logo T-Shirt White Size XL—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 76.5cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 314534 |























