








Men's Embroidered Logo Trousers Navy Size Waist 33"
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 33" |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 324556 |
$129.19
Men's Embroidered Logo Trousers Navy Size Waist 33"—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Trousers |
| Size | Waist 33" |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 324556 |























