








Men's Embroidered Logo Varsity Jacket Blue Size IT 48 / M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 334251 |
$591.57
Men's Embroidered Logo Varsity Jacket Blue Size IT 48 / M—
$591.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 334251 |























