






Men's Embroidered Logo Zip Track Jacket Black Size XXL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 326030 |
$129.19
Men's Embroidered Logo Zip Track Jacket Black Size XXL—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Track Jacket |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 326030 |























