












Men's Embroidered Lv Jeans Blue Size XS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | XS |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 86cm |
| Comments | Size 29 |
| SKU | 345758 |
$1,019.95
Men's Embroidered Lv Jeans Blue Size XS—
$1,019.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | XS |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 86cm |
| Comments | Size 29 |
| SKU | 345758 |























