







Men's Embroidered Lv Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 336692 |
$183.59
Men's Embroidered Lv Polo Shirt Navy Size M—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 336692 |























