









Men's Embroidered Medusa Logo Jeans Blue Size Waist 33"
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 333761 |
$101.99
Men's Embroidered Medusa Logo Jeans Blue Size Waist 33"—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 33" |
| Material | Denim |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 84cm |
| SKU | 333761 |























