







Men's Embroidered Patches T-Shirt Brown Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 355649 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Embroidered Patches T-Shirt Brown Size S—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 355649 |























