







Men's Embroidered Tiger Sweatshirt Black Size M
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 359891 |
$16.66
Original: $47.60
-65%Men's Embroidered Tiger Sweatshirt Black Size M—
$47.60
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kenzo |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 359891 |























