








Men's Emeric Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to item |
| SKU | 366555 |
$88.06
Original: $251.59
-65%Men's Emeric Down Jacket Navy Size 3 / L—
$251.59
$88.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Light marks to item |
| SKU | 366555 |























