





Men's Engraved Logo Belt Brown Size Waist 30"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Comments | 90cm |
| SKU | 331317 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Engraved Logo Belt Brown Size Waist 30"—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Comments | 90cm |
| SKU | 331317 |























