








Men's Engraved Logo Belt Tan Size Waist 30"
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Tan |
| Comments | 90cm Light water marks. |
| SKU | 331333 |
$23.80
Original: $68.00
-65%Men's Engraved Logo Belt Tan Size Waist 30"—
$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 30" |
| Material | Leather |
| Colour | Tan |
| Comments | 90cm Light water marks. |
| SKU | 331333 |























