












Men's Epi Coin Wallet Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 7.5cm |
| Width | 8.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and leather. |
| SKU | 283148 |
$7.14
Original: $20.40
-65%Men's Epi Coin Wallet Blue—
$20.40
$7.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 7.5cm |
| Width | 8.5cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Wear to the bottom corners and leather. |
| SKU | 283148 |























