








Men's Epi Pocket Agenda Wallet Blue
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Est Retail Price | £240.0 |
| Colour | Blue |
| Height | 17.5cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Date Code: CA1924. Wear to the leather. |
| SKU | 282498 |
$34.00
Men's Epi Pocket Agenda Wallet Blue—
$34.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Est Retail Price | £240.0 |
| Colour | Blue |
| Height | 17.5cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Date Code: CA1924. Wear to the leather. |
| SKU | 282498 |























