










Men's Fake/Not Web Print Sweatshirt Beige Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 316437 |
$59.50
Original: $169.99
-65%Men's Fake/Not Web Print Sweatshirt Beige Size M—
$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 316437 |























