










Men's Felpa Pantalone Joggers Khaki Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Joggers |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 353202 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Men's Felpa Pantalone Joggers Khaki Size M—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Joggers |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 353202 |























