








Men's Firebag Down Jacket Blue Size M
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 336794 |
$251.59
Men's Firebag Down Jacket Blue Size M—
$251.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 86cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 336794 |























