








Men's Firenze 1921 Sweatshirt Blue Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 366100 |
$360.38
Men's Firenze 1921 Sweatshirt Blue Size L—
$360.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 366100 |























