









Men's Floral Print Short Sleeve Shirt Blue Size L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | RRP £425 |
| SKU | 348360 |
$217.59
Men's Floral Print Short Sleeve Shirt Blue Size L—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | RRP £425 |
| SKU | 348360 |























