







Men's Floral Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 346068 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Floral Print T-Shirt Black Size S—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 346068 |























