









Men's G Ripstop Belt Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364237 |
$475.98
Men's G Ripstop Belt Bag Brown—
$475.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 364237 |























