








Men's Garin Down Jacket Green Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 358920 |
$333.18
Men's Garin Down Jacket Green Size 2 / M—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 358920 |























