








Men's Gg Applique Polo Shirt Black Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 344119 |
$176.79
Men's Gg Applique Polo Shirt Black Size M—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 344119 |























