







Men's Gg Cardigan Blue Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353057 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Men's Gg Cardigan Blue Size M—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 353057 |























