







Men's Gg Logo Print T-Shirt Cream Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 336689 |
$183.59
Men's Gg Logo Print T-Shirt Cream Size XS—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 336689 |























