






Men's Gg Marmont Bifold Wallet Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 358575 |
$163.19
Men's Gg Marmont Bifold Wallet Black—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 358575 |























