













Men's Gg Nylon Backpack Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 37cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 340264 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Men's Gg Nylon Backpack Navy—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 37cm |
| Width | 40cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 340264 |























