











Men's Gg Psychedelic Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 362264 |
$235.61
Original: $673.17
-65%Men's Gg Psychedelic Messenger Bag Black—
$673.17
$235.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 17cm |
| Width | 13cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 362264 |























