









Men's Gg Stretch-Jersey Neoprene Zip Track Jacket Black Size XS
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Track Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 362461 |
$605.17
Men's Gg Stretch-Jersey Neoprene Zip Track Jacket Black Size XS—
$605.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Track Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 362461 |























