







Men's Gg Supreme Belt Bag Multi-Coloured
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 13cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Missing original inside zip pull. Replacement one has been added, as seen in last image. |
| SKU | 325001 |
$469.18
Men's Gg Supreme Belt Bag Multi-Coloured—
$469.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Multi-Coloured |
| Height | 13cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Missing original inside zip pull. Replacement one has been added, as seen in last image. |
| SKU | 325001 |























