







Men's Gg Supreme Bi-Fold Wallet Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Minor wear to corners. |
| SKU | 334898 |
$61.88
Original: $176.79
-65%Men's Gg Supreme Bi-Fold Wallet Black—
$176.79
$61.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | Minor wear to corners. |
| SKU | 334898 |























