









Men's Gg Supreme Canvas Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to corners. |
| SKU | 336675 |
$278.79
Men's Gg Supreme Canvas Messenger Bag Brown—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 26cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 2cm |
| Comments | Light wear to corners. |
| SKU | 336675 |























