











Men's Gg Supreme Large Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £805.0 |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Wear to the strap, slight damage to sections of the leather and light marks on the interior |
| SKU | 292915 |
$101.99
Men's Gg Supreme Large Messenger Bag Black—
$101.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £805.0 |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Wear to the strap, slight damage to sections of the leather and light marks on the interior |
| SKU | 292915 |























