










Men's Gg Supreme Large Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Linen |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 32cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 313209 |
$428.38
Men's Gg Supreme Large Messenger Bag Black—
$428.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Linen |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 32cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 313209 |























