







Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 351154 |
$441.98
Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$441.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 351154 |























