









Men's Gg Supreme Messenger Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 360184 |
$185.63
Original: $530.37
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Black—
$530.37
$185.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 22cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 360184 |























