









Men's Gg Supreme Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor discolouration to the leather. |
| SKU | 304448 |
$40.46
Original: $115.59
-65%Men's Gg Supreme Messenger Bag Brown—
$115.59
$40.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Minor discolouration to the leather. |
| SKU | 304448 |























