









Men's Gg Supreme Messenger Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Initials K.K hot stamped onto strap, however this can be professionally removed. |
| SKU | 323156 |
$482.78
Men's Gg Supreme Messenger Bag Brown—
$482.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 24cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Initials K.K hot stamped onto strap, however this can be professionally removed. |
| SKU | 323156 |























