








Men's Gg Supreme V Neck Sweatshirt Grey Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small stain on sleeve, please see last image. |
| SKU | 326470 |
$130.89
Original: $373.98
-65%Men's Gg Supreme V Neck Sweatshirt Grey Size M—
$373.98
$130.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small stain on sleeve, please see last image. |
| SKU | 326470 |























