











Men's Gg Zip Up Logo Print Windbreaker Black Size IT 48 / M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 278801 |
$176.11
Original: $503.18
-65%Men's Gg Zip Up Logo Print Windbreaker Black Size IT 48 / M—
$503.18
$176.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 278801 |























