







Men's Giant Damier Sweatshirt Black Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348358 |
$509.97
Men's Giant Damier Sweatshirt Black Size L—
$509.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 348358 |























