









Men's Glacier Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 349052 |
$202.29
Original: $577.97
-65%Men's Glacier Down Jacket Navy Size 2 / M—
$577.97
$202.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 349052 |























