







Men's Graphic Print T-Shirt White Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small hole at the back of the neck line and the item is discoloured. |
| SKU | 288243 |
$14.28
Original: $40.80
-65%Men's Graphic Print T-Shirt White Size S—
$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small hole at the back of the neck line and the item is discoloured. |
| SKU | 288243 |























