







Men's Greca Boarder Swim Shorts Black Size W28 / IT 44
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W28 / IT 44 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 312631 |
$129.19
Men's Greca Boarder Swim Shorts Black Size W28 / IT 44—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W28 / IT 44 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Waist | 39cm |
| Inner Leg | 9cm |
| SKU | 312631 |























