






Men's Greca Border Swim Shorts Navy Size M
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 16.5cm |
| SKU | 343877 |
$176.79
Men's Greca Border Swim Shorts Navy Size M—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Waist | 37cm |
| Inner Leg | 16.5cm |
| SKU | 343877 |























