








Men's Greca Nappa Bomber Jacket Black Size IT 50 / L
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | RRP £1955 |
| SKU | 348241 |
$273.69
Original: $781.96
-65%Men's Greca Nappa Bomber Jacket Black Size IT 50 / L—
$781.96
$273.69Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | RRP £1955 |
| SKU | 348241 |























